09902090383

09337734689

info@webbyme.com

تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم

resume.webbyme.ir

تلگرام طراحی سایت وب من

09902090383

09127363007

Top

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

در این مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که در طراحی سایت اختصاصی دارای اهمیت می باشد و به داشتن یک وب سایت خوب و موفق کمک می کند.

  • سازگاری وب سایت با تمامی ابزارهایی که افراد از آنها استفاده می نمایند: جالب است بدانید که عمده کاربران اینترنت را کسانی تشکیل می دهند که با ابزارهایی بجز کامپیوتر ها در وب سایت ها گردش می کنند از این رو می توان گفت که سازگاری وب سایت ها با سایر دستگاه هایی که افراد برای جستجو در اینترنت استفاده می نمایند نقش عمده ای را در موفقیت و یا عدم موفقیت یک وب سایت بازی می کند.
  • داشتن محتوا با کیفیت و مرتبط: وجود محتوای غیر مرتبط متعدد در وب سایت نه تنها نمی تواند برای صاحبان وب سایت سودی داشته باشد بلکه می تواند موجب شود که کاربران گیج و سر در گم شوند و نتوانند مطالبی را که می خواهند بیابند. وجود محتوای مختلف و نامرتبط با وب سایت کمکی به بهبود وب سایت نمی کند.
  • طراحی لوگو و بنرهای اختصاصی: برای طراحی لوکو و بنر های موجود در وب سایت حتما نیاز به استفاده از یک گرافیست خوب و حرفه ای می باشد زیرا این موضوع در کنار طراحی سایت و نوع انتخاب رنگ بندی موثر است.
  • سئو وب سایت و کسب رتبه خوب در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر: هزینه های متعدد برای یک طراحی وب سایت اختصاصی تنها زمانی می تواند سودمند باشد که وب سایت بتواند در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر نمایش داده شود در غیر این صورت هر چقدر هم که وب سایت طراحی زیبا و جذابی داشته باشد باز هم نمیتواند که کاربرانی را برای خود جذب نماید.
  • جذاب بودن برای بازدیدکننده گان: شما در زمینه هر تجارتی که فعالیت کنید رقبای بسیاری خواهید داشت و وب سایت های متعدد دیگری وجود خواهند داشت که محصولات کاملا مشابه با آنچه را که شما به کاربران عرضه می کنید، ارائه نمایند. اگر شما بخواهید وب سایت شما در ذهن کاربران بماند و کاربران خود را به مشتریان وفاداری برای وب سایت خود تبدیل کنید باید کاری کنید که آنها از تجربه خرید خود در وب سایت شما لذت ببرند و تمایل داشته باشند که مجددا به وب سایت شما مراجعه نمایند، بدین منظور شما باید کاری کنید که سرعت بارگذاری وب سایت شما بالا باشد، طراحی وب سایت شما زیبا و منحصر به فرد باشد، امکان راه یابی در وب سایت شما آسان باشد و کاربران بتوانند به سادگی به هر صفحه ای از وب سایت شما که می خواهند دسترسی داشته باشند بدون آنکه سر در گم شوند و نهایتا شما باید امکان جستجو را در وب سایت خود برای کاربران ایجاد نمایید تا کاربران بتوانند به سرعت آنچه را که می خواهند بیابند و آن را خریداری نمایند.
  • استفاده از پلتفرم های قوی برای طراحی وب سایت: بدون شک ورد پرس یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهایی است که امروزه برای  طراحی وب سایت وجود دارد. در ورد پرس قالب های متنوعی وجود دارد که طراح وب سایت می تواند بنا به سلیقه و ویژگی های مورد نظر خود یکی از آنها را برای کار خود استفاده نماید. ورد پرس علاوه بر این ویژگی ها و خصوصیات بسیار سودمند دیگری دارد که به کاربر امکانات بسیار متنوعی را برای طراحی وب سایت ارائه می نماید و از این رو می توان گفت که این نرم افزار بهترین و قوی ترین پلتفرم طراحی وب سایت است.

مطالب مرتبط:

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت گردشگری

هیچ نظری وجود ندارد

متاسفانه امکان گذاشتن نظر وجود ندارد.